Wirtualna asystentka

Wirtualna asystentka to nieoceniona pomoc dla właścicieli małych i dużych firm, osób publicznych, każdego kto prowadzi intensywne życie osobiste i ma zbyt wiele obowiązków.

wirtualna asystentka katowiceCo potrafi zdalna asystentka 

Potrafi nie tylko obsłużyć Worda, Excela czy Power Pointa, ale też szybko wyszukuje informacje, jest odpowiedzialna za prowadzenie firmowego fanpage’a oraz strony internetowej, odpowiada za marketing oraz obsługę administracyjną i informatyczną firmy. Zdalna asystentka to funkcja wieloplatformowa do zadań wielu szczebli. 

Idealna asystentka

To także osobisty Business Concierge, który organizuje podróże służbowe i prywatne, zajmuje się zakupami, planuje Twoje wakacje, organizuje nietypowe zlecenia, a także dba o Twój wizerunek osobisty. Wsparcie on-line dla firm, jakim jest EM – wirtualna asystentka, to również szereg innych korzyści jakimi są: płatność za wykonane zlecenie, brak podatków, świadczeń i dodatkowego stanowiska pracy.

Zdalna obsługa administracyjna

Rozumiana jako outsourcing IT. Naszym głównym zadaniem jest prowadzenie wirtualnego sekretariatu i biura prasowego, umawianie spotkań, obsługa skrzynki mailowej i telefonu służbowego, analiza rynku, organizacja warsztatów, konferencji, szkoleń.

Godziny otwarcia

Czynne codziennie od

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00

Rejestracja telefoniczna od

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:30

Dane kontaktowe

Centrum Medyczne Giszowiec

ul. Gościnna 6

Katowice, 40-459

Telefon: 32 256 09 31

W skrócie...

Centrum Medyczne Giszowiec działa w oparciu o kontrakt z NFZ. Gabinety są dostępne dla pacjentów również poza funduszem. Dysponujemy gabinetami ogólnymi oraz specjalistycznymi. Cenimy naszych pacjentów, dlatego stale usprawniamy i unowocześniamy działanie naszej placówki.